REKLAMA
REKLAMA

VIVO!: 82 tys. maseczek dla placówek medycznych. Również dla Sanoka! (ZDJĘCIA)

KROSNO / SANOK / PODKARPACIE. Dzięki owocnej współpracy VIVO! Krosno z marką 4F oraz właścicielem marek Reserved, Sinsay, Cropp, House (Grupa LPP) do placówek medycznych w całym regionie trafiło aż 82 tys. jednorazowych maseczek ochronnych. Środki ochrony osobistej zostały przekazane do: Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, Szpitala Specjalistycznego w Sanoku, Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie oraz Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.

VIVO! Krosno od początku trwania epidemii związanej z COVID-19 wspiera medyków, którzy na co dzień walczą o zdrowie i życie lokalnej społeczności. W trosce o bezpieczeństwo pracowników służby zdrowia, Centrum Handlowe przekazało do tej pory lokalnym placówkom profesjonalne maseczki ochronne oraz płyny do dezynfekcji rąk.

Tym razem do pomocy placówkom służby zdrowia w całym regionie dołączyły także znane i cenione marki działające w VIVO! Krosno: marka 4F – która zorganizowała ogólnopolską akcję #4FPomaga oraz Reserved, Sinsay, Cropp czy House (Grupa LPP). Dzięki ich zaangażowaniu do lokalnych szpitali w całym regionie trafiło łącznie aż 82 tys. jednorazowych maseczek ochronnych. Niezwykle potrzebne środki ochrony osobistej zostały przekazane do szpitali w Brzozowie, Jaśle, Sanoku oraz Krośnie a także dla Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.

VIVO! Krosno od początku istnienia jest integralną częścią codziennego życia lokalnej społeczności. Tym razem nasze Centrum zaangażowało się w trudną pomoc medykom, którzy w dobie koronawirusa dzielnie walczą o zdrowie i życie mieszkańców regionu. Bardzo dziękujemy naszym partnerom z 4F oraz LPP, którzy tak chętnie włączyli się w akcję wsparcia placówek medycznych w naszym regionie. Cieszymy się, że wspólne działanie przyniosło tak pozytywny efekt – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

źródło: materiały nadesłane

18-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)