REKLAMA
REKLAMA

W Bieszczadach powstaje kolejna wieża widokowa

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na grzbiecie Jeleniowatego (Nadleśnictwo Stuposiany) powstaje nowa budowla. To wieża widokowa, z której będzie można będzie rozpościerać się przepiękny widok na dolinę górnego Sanu oraz najwyższe partie polskich, jak i ukraińskich Bieszczadów.

– Chcemy Was poinformować, że wieża jest jeszcze w trakcie budowy i wejście na nią grozi niebezpieczeństwem. Dlatego, na razie, jest zakaz wchodzenia na nią i prosimy o respektowanie tego. Bądźmy mądrzy i kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Bo otwarcie należy powiedzieć, że wchodzenie na wieżę w trakcie jej budowy jest skrajnie nieodpowiedzialne i grozi sporym niebezpieczeństwem, utratą zdrowia, a nawet życia. Obiecujemy, że jak tylko zakończą się prace budowlane i wieża zostanie oddana do użytku, od razu Was o tym poinformujemy, a nawet powiemy, w jaki sposób najlepiej do niej dotrzeć – czytamy na fanpage Nadleśnictwa Stuposiany.

Foto: M.Brański / Nadleśnictwo Stuposiany

Jak oceniacie budowę wieży? Komentarze w sieci są podzielone.

„Gdyby nie ta wieża… to pies z kulawą nogą by tam nie poszedł.. A tak… A przy okazji może to w jakiś sposób odciążyć przeludnione szlaki na Połoninach” – pisze pod postem Alek Bar.

„Jak dla mnie to szpeci krajobraz. W Gorcach postawiono kilka takich wież, bardzo zdominowały panoramę, w której oko cieszył brak ludzkich wynalazków. Jestem na nie. Widok z Tarnicy czy Rawki nie wystarcza”? – zaznacza z kolei Misha Romanoff.

28-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)