REKLAMA
REKLAMA

W II LO nauczanie zdalne do 3 października

SANOK / PODKARPACIE. Od piątku, do dnia dzisiejszego w powiecie sanockim potwierdzono 18 przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzony przypadek z ubiegłego tygodnia w II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku, sprawił, że jedna z klas przeszła na nauczanie zdalne.

Wstępnie taki stan miał się utrzymać do 25 września. Zapadła jednak decyzja, że termin zostaje przesunięty do 3 października. – Hybrydowy system nauczania klasa I am – zdalne nauczanie. Pozostałe klasy stacjonarnie – czytamy w komunikacie przysłanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epiodemiologiczną w Rzeszowie.

Co ważne, nie ma potwierdzanych przypadków zakażeń w innych placówkach oświatowych znajdujących się na terenie naszego powiatu.

Czy wspomniane 18 osób pochodzi z transmisji osoby zakażonej z II LO, czy pojawiły się nowe ogniska? Takie zapytanie wystosowaliśmy do sanockiego sanepidu. Czekamy na odpowiedź.

28-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)