REKLAMA
REKLAMA

„Wakacje z GOK-iem” w Gminie Zarszyn

ZARSZYN / PODKARPACIE. Dzieci i młodzież w Gminie Zarszyn bardzo kreatywnie spędzili mijające wakacje. Gminny Ośrodek Kultury w Zarszynie w miesiącu sierpniu kontynuował zajęcia dla dzieci w ramach „Wakacji z Gok-iem”. Przeprowadzone zostały warsztaty wokalne, teatralne, plastyczne, rękodzieła oraz nauka gry w szachy.

Podczas zajęć z rękodzieła pn. „Coś z niczego” dzieci wykonywały ozdoby z wysuszonej już masy solnej: malowały magnesy na lodówkę oraz kolorowe domki do przywieszenia. Ponadto każde dziecko z miękkiej masy wykonało piękne i oryginalne ozdoby i figurki: takie jak serduszka, jednorożce, kotki i wiele innych. 

Na zakończenie warsztatów teatralnych dzieci przedstawiły krótką inscenizację, w której polecieli w kosmos i ratowali swoich przyjaciół Marsjan. Każdy uczestnik rewelacyjne odegrał swoją rolę, co zaowocowało świetnym wystąpieniem.

Dzięki organizowanym warsztatom dzieci mogły uczyć się od profesjonalistów oraz kreatywnie spędzić wakacje.

Warsztaty wokalne oraz szachy będą kontynuowane w roku szkolnym 2020/2021. GOK przygotowuje również ofertę dla młodzieży, w której znajdą się warsztaty teatralne czy zumba.

Wszystkie zajęcia odbyły się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

GOK w Zarszynie

28-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)