Walka o fotel lidera trwa w najlepsze! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótką relacją tekstową z 9. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia, która odbyła się 13 stycznia w Centrum Sportowo – Dydaktycznym Uczelni Państwowej w Sanoku.

Besco – Forest 6:3
W pierwszym meczu rozpoczynającym 9. kolejkę zmierzyły się ze sobą drużyny Besco oraz Forest. Było to bardzo zacięte spotkanie, w którym obydwa zespoły walczyły o wygraną do ostatniej minuty gry. Lepszą skutecznością w końcówce meczu wykazali się zawodnicy Besco i to oni zgarniają trzy punkty za wygraną.

Strzały 15:13

AZS UP Sanok – InterQ Sanockie Niedźwiedzie 7:5
Kolejne spotkanie to najciekawiej zapowiadający się pojedynek kolejki, w którym zagrały ze sobą zespoły AZS UP Sanok oraz InterQ. Mecz był rozgrywany w bardzo szybkim tempie, które zaowocowało dużą ilością akcji bramkowych oraz strzałów. Do przerwy sanoccy studenci prowadzą jedną bramką. Po zmianie stron drużyna InterQ doprowadza do remisu 5:5, jednak ostatnie słowo należy do zespołu AZS, który w decydującej fazie meczu wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Wynik końcowy to 7:5 dla AZS UP Sanok.

Strzały 27:22

Traf Oknoplast – Bona Wilki II Sanok 1:9
Ostatnie spotkanie to pojedynek Trafu Oknoplast z drugą drużyną Sanockich Wilków. Liderzy ligi nie pozwalają na wiele zawodnikom Trafu i przez całą część spotkania spokojnie kontrolują grę na parkiecie. Widać że wraz z trwaniem ligi, zespół młodych Wilków w Sanockiej Lidze Unihokeja gra coraz lepiej, co stawia ich w roli tegorocznych faworytów.

Strzały: 10:35