REKLAMA
REKLAMA

Walka o fotel lidera trwa w najlepsze! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótką relacją tekstową z 9. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia, która odbyła się 13 stycznia w Centrum Sportowo – Dydaktycznym Uczelni Państwowej w Sanoku.

Besco – Forest 6:3
W pierwszym meczu rozpoczynającym 9. kolejkę zmierzyły się ze sobą drużyny Besco oraz Forest. Było to bardzo zacięte spotkanie, w którym obydwa zespoły walczyły o wygraną do ostatniej minuty gry. Lepszą skutecznością w końcówce meczu wykazali się zawodnicy Besco i to oni zgarniają trzy punkty za wygraną.

Strzały 15:13


AZS UP Sanok – InterQ Sanockie Niedźwiedzie 7:5
Kolejne spotkanie to najciekawiej zapowiadający się pojedynek kolejki, w którym zagrały ze sobą zespoły AZS UP Sanok oraz InterQ. Mecz był rozgrywany w bardzo szybkim tempie, które zaowocowało dużą ilością akcji bramkowych oraz strzałów. Do przerwy sanoccy studenci prowadzą jedną bramką. Po zmianie stron drużyna InterQ doprowadza do remisu 5:5, jednak ostatnie słowo należy do zespołu AZS, który w decydującej fazie meczu wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Wynik końcowy to 7:5 dla AZS UP Sanok.

Strzały 27:22


Traf Oknoplast – Bona Wilki II Sanok 1:9
Ostatnie spotkanie to pojedynek Trafu Oknoplast z drugą drużyną Sanockich Wilków. Liderzy ligi nie pozwalają na wiele zawodnikom Trafu i przez całą część spotkania spokojnie kontrolują grę na parkiecie. Widać że wraz z trwaniem ligi, zespół młodych Wilków w Sanockiej Lidze Unihokeja gra coraz lepiej, co stawia ich w roli tegorocznych faworytów.

Strzały: 10:35

materiały nadesłane

14-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)