REKLAMA
REKLAMA

Wypoczynek w Bieszczadach. Hotelowi złodzieje

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W piątek doszło do kradzieży sprzętu gospodarczego w jednym z hoteli, w gminie Ustrzyki Dolne. Złodzieje wpadli w trakcie opróżniania kontenerów ze sprzętem, zostali ujęci przez ochronę hotelu. Zatrzymani mieszkańcy powiatu jasielskiego ukradli sprzęt o wartości blisko 2000 złotych.

W piątek, policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży w jednym z hoteli, w gminie Ustrzyki Dolne. Ochrona hotelu ujęła dwóch mężczyzn, którzy ukradli z pomieszczeń gospodarczych sprzęt oraz materiały ogrodnicze. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn i przewieźli do policyjnego aresztu.

Łupem sprawców padły m.in. nawozy do trawy, benzyna, sprzęt do pola golfowego. Poszkodowani wycenili wartość strat na blisko 2 tysiące złotych. Mężczyźni dodatkowo przygotowywali do kradzieży sprzęt na kwotę 20 tysięcy złotych. Ochroniarze ujęli ich zaraz po kradzieży, a następnie przekazali policjantom.

Funkcjonariusze wszczęli w sprawie postępowanie. Ostatecznie na podstawie zebranego materiału dowodowego 18 i 29-latkowi zostały przedstawione zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży.

Zdjęcie poglądowe

KPP Ustrzyki Dolne

18-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)