REKLAMA
REKLAMA

Z Lublina w Bieszczady. Wyjazd zakończył się mandatem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W miniony weekend policjanci ukarali mandatem kierującego, który nie zastosował się do zakazu przemieszczania. Przypominamy, że w związku z epidemią obowiązuje zakaz podróżowania w celach turystycznych.

Mimo licznych apeli o pozostanie w domach nadal znajdują się osoby, które lekceważą obowiązujące obostrzenia, a tym samym łamią prawo. Policjanci egzekwują nowe przepisy dotyczące zakazu grupowania się i zakazu przemieszczenia się, poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi.

Podczas ostatniego weekendu, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, mieszkańca Lublina. Wyjazd w Bieszczady zakończył się dla niego mandatem.

Pamiętajmy, że stosowanie się do przepisów to nie tylko nasz obowiązek, ale przejaw odpowiedzialności wobec całego społeczeństwa.

Aktualne obostrzenia są wprowadzone dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i mają chronić przed gwałtownym rozprzestrzenianiem się epidemii.

KPP Ustrzyki Dolne

09-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)