REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Poszukiwania mężczyzny aktualnie wstrzymane (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Strażacy, ratownicy GOPR, policjanci biorą udział w akcji poszukiwawczej prowadzonej w dorzeczu Osławy (Wielopole). Poszukiwania prowadzone są w związku z zaginięciem mężczyzny.

AKTUALIZACJA GODZ. 13:20:
Poszukiwany mężczyzna we wtorek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego zaginięcie zgłosił brat.

GODZ. 13:30:
Zaginiony to około 50-letni mężczyzna. Publikujemy pierwsze zdjęcia z miejsca poszukiwań.

GODZ. 13:45:
Udało się nam ustalić, że ostatni kontakt najbliższej rodziny z zaginionym, został nawiązany we wtorek około godziny 12. Tego samego dnia o godzinie 15, nadajnik w Tarnawie Dolnej, zarejestrował logowanie telefonu komórkowego zaginionego.

GODZ. 13:55
W akcji poszukiwawczej bierze udział około 20 osób ze służb ratunkowych. Strażacy z OSP Zagórz, OSP Niebieszczany, KP PSP Sanok, Bieszczadzka Grupa GOPR oraz funkcjonariusze Policji. Do poszukiwań włączają się okoliczni mieszkańcy.

GODZ. 16:10
Poszukiwania cały czas trwają. Część osób z grupy pracującej do tej pory została odwołana. W miejsce poszukiwań zmierzają członkowie rzeszowskiej grupy Storat. To osoby specjalizujące się w tego typu akcjach, pracujące z psami tropiącymi.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, poszukiwany to 51-letni mieszkaniec Zagórza.

GODZ. 09:30 (07.03.):
Do godziny 4:30 członkowie rzeszowskiej grupy poszukiwawczej Storat, oraz funkcjonariusze sanockiej Policji prowadzili działania, w związku ze zgłoszonym w piątek zaginięciem 51-letnim mężczyzną. O wspomnianej godzinie działania prowadzone na szeroką skalę zostały wstrzymane. 

*Artykuł w trakcie edycji.

06-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)