REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Poszukiwania mężczyzny aktualnie wstrzymane (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Strażacy, ratownicy GOPR, policjanci biorą udział w akcji poszukiwawczej prowadzonej w dorzeczu Osławy (Wielopole). Poszukiwania prowadzone są w związku z zaginięciem mężczyzny.

AKTUALIZACJA GODZ. 13:20:
Poszukiwany mężczyzna we wtorek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego zaginięcie zgłosił brat.

GODZ. 13:30:
Zaginiony to około 50-letni mężczyzna. Publikujemy pierwsze zdjęcia z miejsca poszukiwań.

GODZ. 13:45:
Udało się nam ustalić, że ostatni kontakt najbliższej rodziny z zaginionym, został nawiązany we wtorek około godziny 12. Tego samego dnia o godzinie 15, nadajnik w Tarnawie Dolnej, zarejestrował logowanie telefonu komórkowego zaginionego.

GODZ. 13:55
W akcji poszukiwawczej bierze udział około 20 osób ze służb ratunkowych. Strażacy z OSP Zagórz, OSP Niebieszczany, KP PSP Sanok, Bieszczadzka Grupa GOPR oraz funkcjonariusze Policji. Do poszukiwań włączają się okoliczni mieszkańcy.

GODZ. 16:10
Poszukiwania cały czas trwają. Część osób z grupy pracującej do tej pory została odwołana. W miejsce poszukiwań zmierzają członkowie rzeszowskiej grupy Storat. To osoby specjalizujące się w tego typu akcjach, pracujące z psami tropiącymi.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, poszukiwany to 51-letni mieszkaniec Zagórza.

GODZ. 09:30 (07.03.):
Do godziny 4:30 członkowie rzeszowskiej grupy poszukiwawczej Storat, oraz funkcjonariusze sanockiej Policji prowadzili działania, w związku ze zgłoszonym w piątek zaginięciem 51-letnim mężczyzną. O wspomnianej godzinie działania prowadzone na szeroką skalę zostały wstrzymane. 

*Artykuł w trakcie edycji.

06-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)