REKLAMA
REKLAMA

Zostań wolontariuszem WOŚP, dołącz do niezwykłej ekipy!

SANOK / PODKARPACIE. Trwa rekrutacja wolontariuszy do Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP. W tym roku w szalonej ekipie, która 10 stycznia wyruszy na ulice Sanoka, aby zbierać fundusze na zakup sprzętu na oddziały laryngologiczne, będą m.in. motocykliści, morsy, łucznicy, obrońcy zwierząt i młodzież szkolna.

Hasło tegorocznego finału WOŚP to “Finał z głową”. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka i wolontariusze na całym świecie będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Na chętnych czeka 60 miejsc. Zarejestrować można się na dwa sposoby: tradycyjnie wypełniając formularz (ankieta-wolontariusza-29-finalu (1)), który wraz ze zdjęciem twarzy wolontariusza należy wysłać na adres bieszczadzkisztabwosp@gmail.com lub poprzez stronę internetową https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Tam też dostępne są wszystkie informacje na temat WOŚP-owego wolontariatu oraz regulamin, z którym każdy wolontariusz musi się zapoznać.

– Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo kwestujących dlatego w tym roku ograniczyliśmy liczbę wolontariuszy. Każdy z nich otrzyma od nas maseczkę i płyn dezynfekcyjny – mówi Martyna Sokołowska z Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

foto: archiwum redakcji

Rejestracja wolontariuszy potrwa do piątego grudnia.

W tym roku Orkiestra Jurka Owsiaka zagra już po raz 29. W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,2 miliarda złotych.

info: Bieszczadzki Sztab WOŚP

28-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)