REKLAMA
REKLAMA

70-latka szła obwodnicą Sanoka. Nie wiedziała gdzie mieszka

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy funkcjonariusze udzielili pomocy starszej kobiecie. Zdezorientowana i zagubiona seniorka szła obwodnicą Sanoka. 70-latka nie wiedziała, gdzie się znajduje i mieszka. Dzięki odpowiedniej reakcji patrolu, bezpiecznie wróciła do domu.

Sytuacje, z jakimi na co dzień spotykają się funkcjonariusze, są bardzo różne. Potrzeba niesienia pomocy, czy podjęcia interwencji, może pojawić się w każdym momencie. Tak było także wczoraj po południu, kiedy funkcjonariusz sanockiej Policji, wraz ze strażnikiem miejskim, zauważyli idącą obwodnicą Sanoka kobietę. Starsza pani sprawiała wrażenie zagubionej. Ponadto na drodze panował duży ruch.

Funkcjonariusze zatrzymali się, aby sprawdzić, czy seniorka nie potrzebuje pomocy. Kobieta była zdezorientowana, zmęczona i nie pamiętała swojego adresu. Nie potrafiła wyjaśnić, co robi w tym miejscu i jak się tu znalazła. Funkcjonariusze zaopiekowali się starszą panią. Na podstawie przekazanych przez nią szczątkowych informacji, ustalili jej dane i adres. Patrol pomógł 70-latce bezpiecznie wrócić do domu.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

17-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)