REKLAMA
REKLAMA

Adam Tutak rozkręca się na bokserskim ringu. Kolejny sukces!

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny start po wakacyjnej przerwie zaliczył zawodnik Samuraj Trans-San Sanok Adam Tutak, który wystartował w międzynarodowym turnieju bokserskim imienia Lucjana Treli organizowanym przez Boxing Team Stal Stalowa Wola oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski. W swojej kategorii wagowej do 92 kg sanoczanin prowadzony przez Artura Szychowskiego skrzyżował rękawice z zawodnikiem Stali Rzeszów Alanem Zielińskim. Walka potoczyła się pod dyktando Adama Tutaka, mimo iż w pierwszej rundzie wyraźnie było jeszcze widać, że to pierwsza walka po wakacyjnej przerwie.

Trener Artur Szychowski z narożnika co raz korygował Adama, który od drugiej rundy wszedł na właściwe tory i punktował rywala. W końcu po uderzeniu w wątrobę przeciwnik Adama Tutaka osunął się na deski i został liczony.

Adam poszedł za ciosem doprowadzając do kolejnych liczeń po uderzeniach na prawy bok Alana Zielińskiego i sędzia zakończył walkę przed czasem.

Po zwycięskim turnieju majowym w Mielcu również zawody w Stalowej Woli zakończyły się wygraną Adama Tutaka, a tym samym dopisał on do swojego rekordu drugą walkę i drugą zakończoną przed czasem.

Samuraj Trans-San Sanok dziękuje sponsorom mi sympatykom.

źródło: materiały nadesłane

13-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)