REKLAMA
REKLAMA

Autobus wpadł do rowu. Dwie osoby w szpitalu (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Hadle Szklarskie. Kierujący autobusem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiło do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 17, w miejscowości Hadle Szklarskie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący autobusem marki Autosan, 60-letni mieszkaniec gminy Kańczuga nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala trafiło dwie osoby.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

 

PODKARPACIE. Dachowanie osobówki. Tyle zostało z samochodu… (ZDJĘCIA)

 

08-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)