REKLAMA
REKLAMA

,,AWANS ” Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok rocznik 2010!

,,AWANS ” Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok rocznik 2010 w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego. W sobotę drużyna z rocznika 2010 wybrała się do Stalowej Woli, aby rozegrać ostatnią kolejkę spotkań w Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego.

– Przewaga naszej drużyny miała odzwierciedlenie w grze już od pierwszych minut a skuteczność 100 %. Oglądając naszych chłopaków w grze można tylko było bić BRAWO Pojedynki 1×1, gra w trójkącie, gra na pierwszy kontakt. Kibice przecierali oczy ze zdumienia. Strzelać zaczął Patryk Biskup po podaniu prostopadłym o Bartosza Wójtowicza. Druga i trzecia bramka ponownie strzela Patryk Biskup i asystuje mu również Bartosz Wójtowicz. Czwarta bramka i znowu Patryk Biskup, ale tym razem pięknym podaniem popisuje się Jakub Szczurzydło. Piąta bramka to rzut rożny, który wykonuje Paweł Koczara a do piłki najwyżej wyskakuje Dawid Mazgaj i gol. Ostatnia szósta bramka, kolejny rzut rożny. Tym razem do wykonania go podchodzi Jakub Szczurzydło, wrzutka na długi słupek a tam najmniejszy na boisku Michał Siwik, który uderzeniem głową umieszcza piłkę w siatce. Gwizdek końcowy i radość chłopaków, trenerów i rodziców co przybyli do Stalowej Woli oglądać swoje pociechy. Ostatni mecz i Awans! Cieszy fakt, że chłopaki zrobili i robią cały czas postęp w swojej grze i tworzą Super Grupę Przyjaciół. Komunikacja na boisku walka jeden za drugiego, kolektyw. Co z tego wynikło? To, że nasza drużyna chodź najmłodsza to udowodniła, że potrafi grać bardzo dobry football, a co za tym idzie ma najlepszą obronę w swojej Lidze – czytamy w relacji kluby na portalu społecznościowym.

Stal Stalowa Wola – Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2010 1:6
6 min 1:0 (P. Biskup as B. Wójtowicz)
7 min 2:0 (P. Biskup as B. Wójtowicz )
8 min 3:0 (P. Biskup as B. Wójtowicz )
10 min 4:0 (P. Biskup as J. Szczurzydło)
21 min 5:0 (D. Mazgaj as P. Koczera)
35 min 6:0 (M. Siwik as J. Szczurzydło)

Akademia Piłkarska WIKI Sanok rocznik 2010, sezon 2020/2021:

Rafał Duży, Paweł Koczera, Szymon Kluska, Mikołaj Juszczyk, Marcel Przybyłowicz, Jakub Szczurzydło, Dawid Mazgaj, Szymon Kozak, Oliwier Rygiel, Patryk Biskup, Jakub Drwięga, Gabriel Senuś, Bartosz Wójtowicz , Michał Siwik, Gabriel Dufrat, Patryk Hoksa, Wiktor Gac, Patryk Janowski , Szymon Pyszko.

Trener I: Mariusz Sumara
Trener II: Łukasz Rygiel
Trener II: Jakub Kluska
Zdjęcia: Damian Biskup

28-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)