REKLAMA
REKLAMA

Aż 11 kierowców straciło prawa jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepisy. Przypominamy, że nadmierna prędkość, to wciąż główna przyczyna wypadków drogowych, także ze skutkiem śmiertelnym.

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, funkcjonariusze kontrolują m.in. prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Łamiący przepisy ruchu drogowego muszą mieć świadomość, że policjanci nie będą tolerancyjni dla osób stwarzających zagrożenie na drodze. W miniony weekend policjanci zatrzymali aż 11 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Wśród nich była kierująca citroenem, która w sobotę, w miejscowości Krościenko, prowadziła samochód z prędkością 120 km/h.

Wszyscy kierowcy, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50km/h, stracili prawa jazdy. Odzyskają je dopiero za trzy miesiące. Otrzymali oni także mandaty, a na ich konto dopisano punkty karne.

Apelujemy do wszystkich kierowców o wyobraźnię i rozwagę na drogach. Uszanujmy bezpieczeństwo, życie i zdrowie swoje oraz wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Ustrzyki Dolne

07-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)