REKLAMA
REKLAMA

„Będziesz pan wisiał”. Skandaliczne słowa posła Brauna do ministra Niedzielskiego (VIDEO)

„Będziesz pan wisiał”. Skandaliczne słowa posła Brauna do ministra Niedzielskiego (VIDEO)

POLSKA. Wstrząsających słów użył w Sejmie RP w trakcie debaty o strajku pracowników medycznych użył poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Zwrócił się on do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i powiedział „Będziesz pan wisiał”! Na tę wypowiedź szybko zareagowała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która nazwała sytuację „wielkim skandalem w Sejmie”. Niedługo później Grzegorz Braun został wykluczony z obrad. W sieci pojawia się fala komentarzy polityków po tym incydencie.

Przy ul. Wiejskiej w Warszawie trwa posiedzenie Sejmu RP. Na sali obrad doszło do incydentu. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zarzucił Ministrowi Zdrowia zbrodnie na ludziach, a chwilę później, już po wyłączeniu mikrofonu powiedział: – Będziesz pan wisiał.

Na te słowa natychmiast zareagowała prowadząca w tym momencie obrady wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która nazwała sytuację „wielkim skandalem w Sejmie”. Niedługo później Grzegorz Braun został wykluczony z obrad.

Na tym jednak z pewnością ta sytuacja się nie skończy. W międzyczasie w mediach społecznościowych pojawia się fala komentarzy po tym zdarzeniu.
grafika poglądowa

16-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)