REKLAMA
REKLAMA

BESKO. Przewrócony dostawczak. Kierowca zakleszczony w pojeździe (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w świąteczny poniedziałek na drodze krajowej nr 28 pomiędzy Beskiem a Zarszynem. Przewrócił się samochód dostawczy, z którego nie mógł wydostać się poszkodowany kierowca. Do pomocy szybko przystąpili przejeżdżającym tamtędy inni uczestnicy ruchu. Po chwili pojawili się również strażacy i ratownicy medyczni.

Spokojne świąteczne popołudnie. Jednak strażacy zawsze muszą być gotowi do niesienia pomocy. Tak jak dzisiaj! – rozpoczęli relację z tego zdarzenia strażacy OSP Besko.

O godzinie 15:49 (5.04.2021) zostaliśmy wezwani do strażnicy. Zgłoszenie mówiło o wypadku na drodze krajowej nr 28 w stronę Zarszyna. Kierujący przytomny ale nie może opuścić pojazdu. Po przybyciu na miejsce informacje się potwierdziły, w samochodzie dostawczym był uwięziony kierowca. Pomocy udzielali mu zespół ZRM który był świadkiem wydarzeń i inni kierowcy, prawdopodobnie też strażacy OSP. Wraz z zastępem z PSP uwolniliśmy kierowce, który wyszedł z samochodu o własnych siłach. Został przekazany ZRM i odwieziony do szpitala w Krośnie celem dalszej diagnostyki. Działania trwały około godziny. Dziękujemy kierowcom, którzy przed naszym przyjazdem pomagali poszkodowanemu! – czytamy w komunikacie OSP Besko.

Siły i środki:

OSP Besko Mercedes
OSP Besko MAN
PSP Sanok Scania
ZRM
Policja

źródło: OSP Besko / Fb

06-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)