REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Śnieg łamie drzewa. Interwencje strażaków (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W ostatnich dniach spadł pierwszy tej zimy śnieg. W Bieszczadach opady były obfite. Ciężki biały puch łamał gałęzie, konary i całe drzewa. Strażacy mieli pełne ręce roboty choćby w ramach interwencji związanych z udrażnianiem bieszczadzkich dróg.

Obfite opady śniegu które nawiedziły nasz region minionej nocy spowodowały, że od wczesnych godzin rannych jednostki OSP z całej naszej gminy miały dużo pracy. Wyjazdy dotyczyły usuwania połamanych i wiszących nad drogami drzew. Nasze OSP Lutowiska interweniowała 3 razy: na drodze powiatowej między Smolnikiem a Dwernikiem, na drodze wojewódzkiej w Ustrzykach Górnych a późnym popołudniem na drodze do Skorodnego – relacjonowali wczoraj strażacy z OSP Lutowiska.

3.12.2021 o godzinie 4.41 nasza jednostka została wezwana, do powalonego drzewa na drodze powiatowej w miejscowości Wańkowa. Do zdarzenia wyjechał zastęp w sile 5 strażaków. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem i usunięcie powalonego konaru z jezdni. Po około godzinie powrót do remizy – piszą z kolei strażacy z OSP Olszanica.

źródło: OSP Lutowiska, OSP Olszanica – Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)