REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Zaparkowany samochód stoczył się do rowu. Pożar w Zawozie (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W czwartek w Średniej Wsi oraz w Zawozie doszło do dwóch zdarzeń, przy których interweniowali strażacy OSP KSRG Średnia Wieś. Najpierw zaparkowany niezabezpieczony samochód osobowy zjechał do przydrożnego rowu, a później druhowie uczestniczyli w akcji gaśniczej podczas pożaru domku letniskowego w Zawozie. Wcześnie rano był również wyjazd do pożaru na terenie gminy Cisna.

Syrena pierwszy raz obudziła strażaków o 04:17. Jednostka została zadysponowana do zabezpieczenia operacyjnego powiatu w JRG Lesko. Z remizy wyjechał zastęp GBA 2,5/16 Mercedes. Zastępy z PSP wyjechały do pożaru na terenie gminy Cisna. O godzinie 06:39 zostajemy zadysponowani do zdarzenia w naszej miejscowości, do którego doszło na wysokości naszej remizy. Zaparkowany niezabezpieczony pojazd stoczył się do przydrożnego rowu – relacjonują strażacy z OSP KSRG Średnia Wieś.

Siły i środki na miejscu działań:
– OSP KSRG Średnia Wieś

Natomiast o 18:41 zostajemy zadysponowani do pożaru domku letniskowego w miejscowości Zawóz. Z remizy wyjechał zastęp GBA 2,5/16 Mercedes i GCBA 6/32 Jelcz. Po dojeździe zostajemy zawróceni do remizy. Pierwsze zastępy po dotarciu szybko opanowały jeszcze nierozwinięty pożar – czytamy w relacji z wyjazdów w mediach społecznościowych OSP KSRG Średnia Wieś.

Siły i środki na miejscu działań:
– 3 x JRG LESKO
– OSP KSRG Polańczyk
– OSP Bukowiec
– 2 x OSP KSRG Średnia Wieś

źródło: OSP KSRG Średnia Wieś – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)