REKLAMA
REKLAMA

Czy Orange Flex to oferta dla Ciebie?

Obecnie użytkownicy coraz mocniej cenią sobie elastyczność. Męczą ich długie formalności czy brak możliwości wcześniejszego zrezygnowania z oferty. Chcą też w pełni korzystać z technologicznych nowinek i wykorzystywać nowe opcje. Z Orange Flex jest to możliwe – i to w niezwykle korzystnych cenowo Planach komórkowych.

Orange Flex: co to jest?

Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Flex łączy wygodę abonamentu z elastycznością ofert na kartę i rewolucyjnym sposobem zarządzania kontem przez aplikację. Użytkownicy mogą co miesiąc – jeśli tylko zechcą – wybierać inny Plan, a także włączać i wyłączać dodatkowe opcje, takie jak Video Pass, Music Pass czy Game Pass.

Gdyby zatem podsumować, co to jest Orange Flex, można byłoby ograniczyć się do jednego zdania – jest to elastyczna oferta komórkowa dla wszystkich zainteresowanych użytkowników, którzy cenią sobie możliwość korzystania z nowych rozwiązań bez konieczności dopełniania zbędnych formalności.

Elastyczność przede wszystkim

To, co zdecydowanie wyróżnia Orange Flex na tle innych ofert to właśnie elastyczność – sam proces rejestracji i wyboru Planu jest niezwykle prosty. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex i zainstalować wirtualną kartę e-SIM (lub zamówić tradycyjną kartę SIM). W międzyczasie należy jedynie zarejestrować się w aplikacji i potwierdzić tożsamość – wizyta w salonie są w tym przypadku absolutnie zbędna. Co jeszcze ważniejsze, w każdej chwili można zrezygnować z Planu, bo działa w formie subskypcji. W dobie Netflixa, Spotify oraz innych aplikacji taka możliwość jest dla wielu użytkowników niezwykle istotna. Dzięki temu wiedzą, że nic ich nie ogranicza – a ewentualna zmiana oferty nie będzie wiązać się z długimi formalnościami.

e-SIM i wygodne płatności

Jeśli chodzi o Orange Flex oferta jest znacząco rozbudowana – tak, by każdy klient znalazł Plan, który najbardziej mu odpowiada. W ramach oferty dostępne są cztery plany miesięczne – w różnych cenach i z różnym limitem GB. To, co jednak warto zauważyć, to fakt, że użytkownicy Flexa mogą też korzystać z innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest jedyna na polskim rynku wirtualna karta SIM – którą wystarczy pobrać i zainstalować w swoim smartfonie, a następnie aktywować na urządzeniu z iOS lub Androidem. Dodatkowo Orange Flex to również wygodne płatności – użytkownik nie musi wykonywać żadnych przelewów. Wystarczy, że podepnie kartę płatniczą lub doładuje swoje środki Flex za pomocą Blika.

A to wciąż nie wszystko – na użytkowników czekają też dodatkowe opcje i możliwość dzielenia gigabajtów ze znajomymi i rodziną.

Orange Flex to zatem oferta dla osób, które lubią testować nowe opcje, chcą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, a przy tym – zachować możliwość pełnego wyboru, maksymalną elastyczność i skorzystać z planu komórkowego w atrakcyjnej cenie. O szczegółach oferty można dowiedzieć się więcej odwiedzając stronę https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

29-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym: