REKLAMA
REKLAMA

Do pracy samochodem, bez uprawnień i mając 2 promile

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, który został zatrzymany przez policjantów w Grabownicy Starzeńskiej. Jak się okazało 45-latek jechał do pracy. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj (13 bm.) po godz. 16 brzozowscy policjanci pełniąc służbę na terenie miejscowości Grabownica Starzeńska zwrócili uwagę na kierującego volkswagenem, którego sposób jazdy wskazywał, że może on być pijany. W pewnym momencie mężczyzna gwałtownie skręcił w boczną drogę. Policjanci pojechali za nim i zatrzymali do kontroli drogowej.

CZYTAJ więcej tutaj: Kliknij >>>>>>

Zdjęcie poglądowe / archiwum policji

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz kierowania pojazdami na okres nie krótszy niż 3 lata. Nie ominie go również kara za wykroczenie – kierowanie bez uprawnień.

KPP Brzozów

14-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)