REKLAMA
REKLAMA

Dwie stłuczki na ul. Królowej Bony (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 8:00 na ul. Królowej Bony w okolicach przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Sanową doszło do dwóch stłuczek. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Są utrudnienia w ruchu. Jeden z pasów w kierunku Olchowiec jest zablokowany. Prosimy o ostrożność.

AKTUALIZACJA 9:20

Nie ma już utrudnień w ruchu.

AKTUALIZACJA 11:00

Jeśli chodzi o zdarzenie, do którego doszło na pasie od strony Sanu, to miało ono miejsce przed godziną 7:00.

Kierujący pojazdem marki fiat, 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego najechał na tył pojazdu poprzedzającego marki skoda. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący fiatem został ukarany mandatem karnym – relacjonuje kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

AKTUALIZACJA 14:00

Do drugiego ze zdarzeń doszło po godzinie 8:00. Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, kierujący pojazdem marki fiat ducato, 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył samochodu marki BMW. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący fiatem ducato został ukarany mandatem karnym.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)