REKLAMA
REKLAMA

GMINA SOLINA. Tragedia w lesie. Nie żyje 52-latek przygnieciony przez traktor

GMINA SOLINA / PODKARPACIE. We wtorek tuż po godzinie 19:00 służby otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku w lesie w okolicach miejscowości Rybne, w gminie Solina, w powiecie leskim. Po przybyciu na miejsce, poszkodowanego mężczyznę wyciągnięto spod ciągnika rolniczego. Niestety, na ratunek było już za późno. 52-latek nie przeżył.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Rybne w powiecie leskim. Straż pożarna w Lesku odnotowała zgłoszenie o godzinie 19:05.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że 52-letni mężczyzna pracował w lesie i na swoim ciągniku rolniczym bez kabiny widziany był przez świadków jeszcze około godziny 13:00. Gdy później nie wracał do domu, zaniepokojona rodzina postanowiła zaalarmować służby ratunkowe.

Niestety finał tej historii był tragiczny. Po ustaleniu i dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że 52-latek został przygnieciony przez traktor. Jeszcze przed przyjazdem strażaków, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na wykonaniu czynności pomocniczych dla prac policjantów oraz prokuratora. Na miejscu interweniowały 4 zastępy straży pożarnej, 2 z PSP Lesko oraz 2 z jednostek OSP. Łącznie 16 strażaków – przekazuje nam mł. bryg. mgr inż. Robert Jedynak, oficer prasowy KP PSP w Lesku.

zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


Teresa Pamuła – plany rządu wobec rolników

tvPolska.pl

27-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)