REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Popularny „Fryzjer” opuszcza Sanok!

SANOK / PODKARPACIE. 32-letni Marek Strzyżowski, 32-letni napastnik drużyny Ciarko STS Sanok opuszcza nasz klub.

Michał Radwański

– Coś się zaczyna i coś się kończy. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Dziękujemy za grę dla drużyny z Sanoka, za dołożenie nie małej cegiełki do sukcesów sanockiej drużyny i życzymy powodzenia w dalszej karierze – mówi Michał Radwański, prezes Ciarko STS-u Sanok. 

W obecnej kampanii Marek Strzyżowski rozegrał 20 spotkań. Zdobył 3 bramki i miał 3 kluczowe podania. Na ławce kar spędził 14 minut.

Z drużyną z Sanoka „Fryzjer” wywalczył dwa mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. W latach 2016-2019 bronił barw Tauron GKS-u Katowice, zdobywając srebrny i brązowy medal.

Marek Strzyżowski

Czy w związku z rozwiązaniem kontraktu ze Strzyżowskim i generalnie niezbyt szeroką ławką, działacze z Sanoka będą uzupełniać skład?

– Będzie nowy trener na miejscu to on zadecyduje, czy trzeba uzupełnić skład, czy będziemy „ogrywać” młodych zawodników – kończy Michał Radwański.

foto: Tomasz Sowa (2), archiwum redakcjiZOBACZ RÓWNIEŻ:

Miranda Piłaszewicz i Rada Wszechstronnie Zdrowego Żywienia przy Stowarzyszeniu Ochrony Zdrowia Konsumentów / tvPolska.pl

28-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)