REKLAMA
REKLAMA

KONFEDERACJA : Szturm imigrantów na granicę Polski! (VIDEO)

KONFEDERACJA : Szturm imigrantów na granicę Polski! (VIDEO)

Trwa SZTURM imigrantów na granicę Polski ! Robert Winnicki, Dobromir Sośnierz. Zobaczcie i posłuchajcie. Źródło: tvPolska.pl .

Bardzo duża grupa migrantów gromadzi się w okolicach polsko-białoruskiego przejścia granicznego w okolicach Kuźnicy, prawdopodobnie będą chcieli nielegalnie dostać się do Polski. W sieci pojawiły się nagrania wskazujące, że kilkaset osób idzie w kierunku Polski. Głos w tej sprawie zabrała Konfederacja, która domaga się stanowczych działań polskie rządu na czele z nałożeniem sankcji na Białoruś.

08-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Polacy już ginęli w Powstaniu Warszawskim wywołanym przez Anglików aby wyrżnąć inteligencję ?2021-11-08 17:19:09
0 0
Polacy już ginęli w Powstaniu Warszawskim wywołanym przez Anglików aby wyrżnąć inteligencję❓ Dlaczego IMIGRANTÓW nie polewają nasi 'DZIELNI WOJACY' wodą z armatek wodnych OSP z całej POLSKI ❓❓❓❓ W 2 godziny było by po kryzysie na granicy, PRZEMOCZENI SAMI BY SIĘ EWAKUŁOWALI i PODDALI - ale SHWOW musi trwać - POLSKA WŁADZA POTRZEBUJE MAŁEJ WOJNY aby podnieść sondaże ❓❓❓❓ TAK SAMO JAK ŁUKASZENKO potrzebuje malej wojny ❓❓❓❓ Bo tylko tego formatu politykę Polska prowadzi pod okupacją aktorów z PiS PO PSL SLD i tak od MAGDALENKI i Układu Okrągłego Stołu ❓❓❓❓
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)