REKLAMA
REKLAMA

Mecz WIKI Sanok odwołany! Zakażenia w ekipie rywali

SANOK / PODKARPACIE. Nie udało się rozegrać meczu 10. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej, w którym piłkarze KS WIKI Sanok mieli podejmować Grabowiankę Grabówka. W komunikacie klubu z grodu Grzegorza czytamy o zakażeniach COVID-19, które miały wystąpić w szeregach rywali i oficjalnej decyzji OZPN Krosno odwołującej to spotkanie.

UWAGA! Decyzją OZPN Krosno dzisiejsze spotkanie z ULKS Grabówka zostało ODWOŁANE.  Dwóch zawodników Grabówki otrzymało pozytywny wynik na obecność COVID-19, mieli oni również styczność z pozostałymi graczami oraz trenerem, podczas piątkowego treningu. O przełożeniu meczu dowiadujemy się w dniu spotkania na 3,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego od krośnieńskiego związku… – czytamy w komunikacie KS WIKI Sanok.

Sanoczanie zajmują 6. miejsce w tabeli po 9 rozegranych meczach. Podopieczni Sylwestra Kowalczyka sięgnęli po 6 zwycięstw, a 3 razy musieli uznać wyższość przeciwników. WIKI ma na swoim koncie 18 punktów i traci zaledwie 3 do pozycji wicelidera. Tabeli przewodzi Start Rymanów z dorobkiem 28 oczek. 10 października o godzinie 14:00 WIKI Zagra na wyjeździe z Cosmosem Nowotaniec.

foto: Tomasz Sowa

04-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)