REKLAMA
REKLAMA

Mundurowi przypominają najważniejsze zasady bezpieczeństwa

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci od początku wakacji spotykają się z dziećmi i młodzieżą. W ramach działań „Bezpieczne Wakacje” mundurowi przypominają najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby czas letniego wypoczynku dla wszystkich upłynął bezpiecznie i pozostawił po sobie tylko przyjemne wspomnienia.

Wakacje w pełni. Sanoccy policjanci odwiedzają miejsca letniego wypoczynku, biorą udział w piknikach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu, gdzie przekazują cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby czas letniego wypoczynku dla wszystkich upłynął bezpiecznie i pozostawił po sobie tylko przyjemne wspomnienia.

W trakcie spotkań mundurowi omawiają zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem w domu, na podwórku, czy też podczas górskich i leśnych wycieczek. Nie brakuje również tematyki związanej z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą, działania te prowadzone są w ramach akcji: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Policjanci podczas pogadanek zwracają również uwagę na zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Spotkania są okazją do zaprezentowania sprzętu policyjnego.

KPP Sanok

04-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)