REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA. Wycieczka piesza „Śladami nieistniejących wsi”

SANOK / PODKARPACIE. Przed nami kolejna wycieczka w ramach cyklu „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”.  Koło Przewodników PTTK oraz PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku serdecznie zapraszają na wycieczkę pieszą „Śladami nieistniejących wsi”, którą zaplanowano na 22 sierpnia 2021.

PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK serdecznie zapraszają na wycieczkę z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK „Śladami nieistniejących wsi”.

22 sierpnia 2021 (wycieczka piesza)

W programie:

– przejazd na trasie: Sanok – Lesko – Ustrzyki Dolne – Czarna Górna – Polana,
– przejście piesze na odcinku: Polana – Rosolin – Moklik – Paniszczów – Sokołowa Wola (opcjonalnie) – Czarna Dolna,
– w trakcie wędrówki postój na ognisko,
– trasa ŚREDNIO TRUDNA, czas przejścia – ok. 6 godz., punkty do GOT – 16.

zdjęcie poglądowe

Wpisowe:

– 40 zł (dzieci i Członkowie PTTK)
– 45 zł (przyszli Członkowie PTTK )

Świadczenia:

– bezpłatna usługa przewodnicka kol. Mirosław Sworst,
– transport i ubezpieczenie NNW.

Każdy z uczestników powinien posiadać:

– odpowiedni do wędrówki oraz warunków pogodowych strój (nakrycie głowy chroniące przed słońcem, peleryna od deszczu) i obuwie turystyczne,
– wyżywienie (kiełbaski), picie, ochraniacze, kijki oraz dokument tożsamości.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 20 sierpnia (piątek) 2021 r.

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 7:50. Wyjazd o godz. 8:00. Powrót do Sanoka ok. godz. 17:00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki, jej skrócenia lub odwołania wyjazdu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

Zaproszenie przewodnika Mirosława Sworsta: Zapraszam na górskie przejście w paśmie Ostrego. Podczas wędrówki zobaczymy malownicze krajobrazy, ukryte wśród dawnych, dziś opuszczonych, bojkowskich wsi. Naszym celem będzie: Rosolin, Moklik, Paniszczów i być może Sokołowa Wola. Podczas rajdu będzie też czas wolny na zapalenie ogniska, na którym upieczemy przyniesione z sobą kiełbaski.

źródło: materiały nadesłane

19-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)