REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA. Wycieczka rowerowa „Lewą i prawą stroną Sanu z Bezmiechową”

SANOK / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK serdecznie zapraszają na wycieczkę z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK „Lewą i prawą stroną Sanu z Bezmiechową”, którą zaplanowano na 4 lipca 2021 (wycieczka rowerowa).

W programie:
• przejazd na trasie: Sanok – Dolina – Nowy Zagórz – Postółów – Lesko – Łukawica – Bezmiechowa Górna – Załuż – Sanok
• trasa ŚREDNIO-TRUDNA, długość trasy – ok. 45 km, w tym 39 km po asfalcie i 6 km po drogach bitych i szutrowych, czas przejazdu – ok. 5 godz.

Wpisowe: 5 zł

Świadczenia:
• bezpłatna usługa przewodnicka, kol. Wiesław Sternik
• ubezpieczenie NNW

Każdy z uczestników powinien posiadać:
• sprawny rower oraz kask ochronny na głowę,
• odpowiedni do rajdu oraz warunków pogodowych strój,
• wyżywienie oraz duży zapas picia.

Przewodnik Wiesław Sternik: Serdecznie zapraszam na wspólną przejażdżkę wszystkich tych, którzy kochają góry, rzeki i piękne malownicze trasy, bo właśnie jedną z nich będzie przebiegać nasza kolejna wyprawa rowerowa. Po drodze będziemy się kilkakrotnie zatrzymywać by usłyszeć szum Sanu, a także ciekawe opowieści o historii odwiedzanego terenu.

Uwaga!!! Obowiązkowe zapisy w biurze Oddziału PTTK (ul. 3 Maja 2) w Sanoku lub pod nr tel. 13 463 21 71 do dnia 2 lipca (piątek) 2021 r.

Zbiórka uczestników na parkingu pod Kauflandem (ul. Królowej Bony 10) w Sanoku o godz. 8:45. Wyjazd o godz. 9:00. Powrót do Sanoka ok. godz. 14:00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki, jej skrócenia lub odwołania wyjazdu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych przyczyn niezależnych.

źródło: materiały nadesłane

30-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)