REKLAMA
REKLAMA

Nowe fakty w sprawie zaginionego sanoczanina!

Zaginiony Mariusz Klimkowski wyszedł w czwartek 7.10.2021 między 12:30 a 15:00 z domu na przejażdżkę rowerową. Do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dotychczas nigdy nie było takiej sytuacji. Jak informuje brat Mariusza, odnaleziono jego rower. 

– Rower mojego brata został znaleziony na Solinie, od strony Polańczyka na górnym parkingu oraz jego rzeczy niedaleko wraz z jego telefonem. Jeżeli ktoś z was coś wie to proszę o kontakt – czytamy w poście udostępnionym przez Krzysztofa Klimkowskiego, na grupie Pomoc112

Na zdjęciu zaginiony Mariusz Klimkowski.

Mariusz zazwyczaj cały dzień spędzał przed komputerem, wychodził do sklepu i czasem chodził na rower i wracał do maksymalnie 6 h. Jedyną trasą znaną rodzinie jest rejon Cerkiewki, tereny koło mostu, na ławkach nad Sanem i przez Sosenki w las i wyjazd na Lisznej.

Rysopis:
Wzrost: ok. 165 cm,
Włosy: blond, krótko ścięte.

Grafika poglądowa

Wczoraj, 9 października, od godziny 19:00 działania poszukiwawcze prowadzili m.in. członkowie Legionu Gerarda – Grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej.

– Po przeprowadzonym wywiadzie z rodziną zostały sprawdzone okolice miejsca zamieszkania zaginionego oraz tereny, na których często przebywał, mimo naszych starań nie udało się odnaleźć poszukiwanej osoby w wyznaczonych lokalizacjach. Działania zakończyliśmy około godziny 3 – czytamy na portalu społecznościowym fb, grupy.

Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszony jest kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku 47 829 63 10 lub Grupą Ratowniczo-Poszukiwawczą Legion Gerarda 600 103 071.

foto: Legion Gerarda – Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)