REKLAMA
REKLAMA

Ochotnicy z Pobiedna zbierają brakującą kwotę na wóz strażacki

POBIEDNO / PODKARPACIE. Nigdy nie sądziliśmy, że będziemy musieli prosić Was o wsparcie i to wsparcie finansowe. Dodatkowo w tak trudnym dla wszystkich czasie. Zdaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że teraz to Wy jesteście dla nas jedyną szansą i bez Waszej pomocy nie zrealizujemy tego zadania.

Jesteśmy jednostką OSP działającą na Podkarpaciu w Gminie Bukowsko, miejscowości Pobiedno. Historia naszej jednostki sięga roku 1924. Dotychczas pracowaliśmy na mocno wyeksploatowanym Starze 200 z 1989 roku. Obecnie zbliżając się do jubileuszu 100-lecia naszej jednostki, stanęliśmy przed niesamowitą okazją pozyskania młodszego samochodu. Zamiana ta pozwoli nam na efektywne prowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczych, zwiększy mobilność jednostki i bezpieczeństwo Strażaków biorących udział w akcjach.

Jako jednostka zostaliśmy zobligowani do zebrania brakującej kwoty, czyli 50 tys. zł.

Dlatego jako Zarząd OSP Pobiedno zwracamy się do WAS-mieszkańcy naszej miejscowości, naszej gminy, gmin sąsiednich, przedsiębiorcy, sympatycy Ochotniczych Straży Pożarnych o wsparcie finansowe potrzebne nam tak w tej chwili do pozyskania tego wozu. Prosimy o pomoc i wsparcie w każdej, nawet najmniejszej możliwej formie.

Widzimy, że siła Internetu, otwartość ludzkich serc i chęć pomagania przyczyniają się do zrealizowania pomocy potrzebującym w wielu sytuacjach.

Środki ze zorganizowanej zbiórki będą przeznaczone tylko i wyłącznie na ten cel. A my nie pozostając bierni i wyłącznie w łasce darczyńców przeprowadzimy akcję zbiórki złomu, a środki pozyskane w wyniku tych działań przelejemy na zrzutka.pl, aby sukcesywnie zbliżać się do celu zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

źródło: OSP Pobiedno

12-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)