REKLAMA
REKLAMA

Okradł handlarza na „zielonym rynku”

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili sprawcę kradzieży z samochodu na „zielonym rynku” w Ustrzykach Dolnych. Część mienia zostało odzyskane. Działania policjantów sprawiły, że część pieniędzy wraz z dokumentami wróciły do właściciela. Mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego zostali zawiadomieni o kradzieży pieniędzy, dokumentów i kurtek, które znajdowały się w samochodzie dostawcy kwiatów i warzyw na „zielonym rynku” w Ustrzykach Dolnych. Sprawca wykorzystał okoliczność, że właściciel przygotowywał kwiaty do transportu, do domu.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci od razu przystąpili do działania. W wyniku informacji zebranych w tej sprawie, w ciągu kolejnych dwóch dni, wytypowali i ustalili mężczyznę podejrzewanego o popełnienia kradzieży. Był to 30-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Podczas prowadzonych czynności odnaleźli większ część skradzionych pieniędzy i resztę skradzionego mienia.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

10-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)