REKLAMA
REKLAMA

Oświadczenie klubu po rozstaniu z Markiem Ziętarą

SANOK / PODKARPACIE. Na oficjalnym fanpage Ciarko STS Sanok, fb pojawiło się oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy z trenerem Markiem Ziętarą. – Jako klub STS szanujemy decyzję trenera Marka Ziętary, a tym samym nie zmieniamy strategii odbudowy seniorskiego hokeja w Sanoku. To był druga przygota trenera w naszym klubie. W sezonie 2011/2012 święcił on z Sanokiem zdobycie mistrzostwa i Pucharu Polski.

„Szanowni Kibice.

W odpowiedzi na kierowane do klubu pytania a także w celu rozwiania różnego rodzaju wątpliwości, które dotyczą odejścia trenera Marka Ziętary informujemy iż zgodnie z wcześniej przekazanymi wiadomościami, rozwiązanie kontraktu nastąpiło na wyraźny wniosek trenera.

Należy przy tym zwrócić uwagę, że Pan Marek Ziętara w trakcie sezonu kilkukrotnie wspominał o rozwiązaniu kontraktu, jednakże zawsze dochodziliśmy do porozumienia mając na uwadze jego aktywny udział w odbudowie Sanockiego hokeja.

Jako klub STS szanujemy decyzję trenera Marka Ziętary, a tym samym nie zmieniamy strategii odbudowy seniorskiego hokeja w Sanoku. Nie jest to na pewno pierwsza ani ostatnia sytuacja w której stajemy przed nowym wyzwaniem jakim teraz jest pozyskanie nowego szkoleniowca.

Mamy nadzieję, że niebawem zaprezentujemy Państwu nowego trenera, z którym nasza drużyna osiągnie zakładane cele tym samym ciesząc Was kibiców wynikami zarówno w tym jak i w przyszłych sezonach.

STS!”


Przypomnijmy, że trener podpisał w lutym tego roku dwuletnią umowę. Foto: archiwum redakcji.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dr Zbigniew Hałat: $zepionka czy terapia genowa? Co czeka kolejne pokolenia?

tvPolska

 

25-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)