REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Złośliwy kierowca blokuje miejsca sąsiadom? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy zdjęcia od Internauty. Zostały one wykonane przy ulicy Robotniczej w Sanoku. Według relacji naszego Czytelnika właściciel jednego z pojazdów notorycznie blokuje miejsca parkingowe. Czy tak jest naprawdę? Oceńcie sami!

foto: materiały nadesłane


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PARKOWANIE PO SANOCKU: Ulica Cegielniana pod lupą Internauty (ZDJĘCIA)Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

05-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)