REKLAMA
REKLAMA

Pewne zwycięstwo sanockich siatkarzy. Awans w tabeli (VIDEO)

Pewne zwycięstwo sanockich siatkarzy. Awans w tabeli (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego wygrali drugi mecz z rzędu w rozgrywkach Podkarpackiej I Ligi i awansowali na 4. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu sanoczanie pokonali we własnej hali KPS Siarkę MOSiR Tarnobrzeg 3:0.

AZS UP TSV Sanok – KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)

TSV: Florek, Mandzelowski, Chudziak, Damian Bodziak (kapitan), Gorzowski, Kondrat, Dominik Bodziak (libero) oraz Pajęcki (libero), Sokołowski, Zieliński, Kocur, Kaczmarski, trenerzy: Maciej Wiśniowski, Krzysztof Dziadosz.

grafika: TSV Sanok / Fb

W tabeli I Ligi Podkarpackiej sanoczanie zajmują obecnie 4. pozycję z dorobkiem 27 punktów po 15 rozegranych meczach.

Przypomnijmy, że do turniejów o 2 ligę centralną awansują dwie pierwsze drużyny z ligi podkarpackiej. Trzeci zespół będzie dopisany na listę rezerwową i powołany do startu w barażach w sytuacji, gdy inna drużyna zrezygnuje. Gra toczy się również o utrzymanie. Relegowany będzie ostatni zespół z tabeli przy założeniu, że z ligi nie może spaść AKS V LO Rzeszów.

Najbliższym rywalem podopiecznych Macieja Wiśniowskiego będzie SPS Pruchnik, czyli przedostatnia drużyna w tabeli. W pierwszym meczu obu drużyn sanoczanie wygrali pewnie na własnym parkiecie 3:0. Teraz zagrają na wyjeździe. Spotkanie zaplanowano na 20 lutego.

Trzymamy kciuki!

I LIGA PODKARPACKA

źródło: Podkarpacka Siatkówka

 

foto: Tomasz Sowa / archiwum

źródło: Red., Podkarpacka Siatkówka, Youtube.com / TSV Sanok Official

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)