REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Pociąg zderzył się z samochodem. Zablokowane koło (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, w którym szynobus zderzył się z peugeotem 307. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Do wypadku komunikacyjnego doszło 23 kwietnia 2021 r. o godz. 23.23, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że szynobus relacji Białystok – Zagórz, jadący z pracownikami kolei w kierunku Stalowej Woli, najechał na pozostawiony na torach, samochód osobowy marki peugeot 307. Ustalono, że przed zdarzeniem w peugeocie zablokowało się koło pomiędzy szynami i kierowca nie mógł opuścić torowiska. Z pomocą przyszedł mu przypadkowy kierowca (samochód osobowy, niebieski o nieustalonej marce), który odjechał z miejsca wypadku.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia, a przede wszystkim osoby kierującej samochodem osobowym, który udzielał pomocy. Powyższe informacje należy kierować do funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 108, lub telefonicznie nr 47 825 34 46, 47 825 34 74.

źródło: KMP Tarnobrzeg

24-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)