REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Pożar. Policjanci ruszyli z pomocą!

PODKARPACIE. Mieszkanka Wólki Tanewskiej w przesłanym do niżańskiej komendy e-mailu podziękowała policjantom za pomoc w gaszeniu pożaru garażu. Funkcjonariusze byli pierwsi na miejscu i jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, pomagali gasić wiadrami z wodą ogień rozprzestrzeniający się na sąsiednią posesję.

W czwartek, przed godz. 17 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze garażu w Wólce Tanewskiej. W pobliżu był patrol z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem. Sierż. szt. Arkadiusz Żurawski i st. sierż. Krzysztof Klukowicz zauważyli płonący garaż i budynek gospodarczy. Przeskoczyli przez płot i pobiegli sprawdzić, czy w płonących budynkach nie ma osób. Okazało się, że posesja nie jest niezamieszkana. Funkcjonariusze sprawdzili, czy do budynków nie jest podłączony prąd lub gaz. By umożliwić wjazd wozom strażackim wyłamali bramę wjazdową na posesję.

Ogień rozprzestrzenił się na trawę i zmierzał w stronę sąsiedniego domu, w którym mieszkał starszy mężczyzna. Policjanci zaczęli gasić płonącą trawę, wiaderkami z wodą, które przynieśli sąsiedzi. Przybyła na miejsce straż pożarna kontynuowała gaszenie pożaru, a policjanci zaczęli rozpytywać mieszkańców, czy nie widzieli kogoś kto mógł podpalić budynki.

Wdzięczna mieszkanka Wólki Tanewskiej, w imieniu swoim i sąsiadów, w przesłanym e-mailu, serdecznie podziękowała za zaangażowanie, poświęcenie i profesjonalne działanie policjantów, którzy pomagali w gaszeniu pożaru.

KPP Nisko

21-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)