REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Samochodem taranowali witryny sklepów! Następnie dokonywali kradzieży

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o włamania do dwóch sklepów. Sprawcy daewoo matizem taranowali witryny, a następnie po wejściu do środka, kradli papierosy i alkohol. Kilka godzin po drugim włamaniu mężczyźni byli już w rękach kryminalnych. Policjanci znaleźli również przy nich narkotyki. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, działając w warunkach recydywy oraz posiadania narkotyków. Decyzją sądu na 3 miesiące trafili do aresztu tymczasowego.

Policjanci z wydziału kryminalnego oraz komisariatów na Nowym Mieście i Śródmieściu wyjaśniali okoliczności dwóch włamań do sklepów. 10 lutego w nocy, nieznani sprawcy włamali się do sklepu przy ul. Wieniawskiego. Dwa dni później, w piątek nad ranem, ktoś w podobny sposób włamał się do sklepu przy ul. Krajobrazowej. Obydwa przestępstwa zostały popełnione w identyczny sposób. Sprawca lub sprawcy najpierw rozbijali witryny sklepów samochodem marki Daewoo Matiz, a następnie kradli papierosy i alkohol. Podczas pierwszego włamania skradli 16 butelek alkoholu i 515 paczek papierosów, za drugim razem było to 45 paczek. Łączna wartość start to ponad 9 tys. złotych.

WIĘCEJ informacji oraz zdjęcia: Kliknij >>>>>>

KWP

19-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)