REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu

Policjanci z komisariatu w Radymnie zatrzymali 59-latka, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej żony. Na wniosek prokuratora, jarosławski sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu w Radymnie, jakiś czas temu zostali powiadomieni o przemocy domowej. Jak ustali śledczy, 59-letni mężczyzna, od ponad roku, znęcał się nad żoną w sposób fizyczny i psychiczny. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Kilka dni temu policjanci zostali zaalarmowani o kolejnej awanturze, do jakiej doszło w tej rodzinie. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 59-latek w dalszym ciągu stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec osoby najbliższej. Agresor został odizolowany od kobiety i trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, aby uzupełnić 59-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego zarzuty popełnienia przestępstwa. Zatrzymany opowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną. Sąd Rejonowy w Jarosławiu, na wniosek prokuratury, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Jarosław

04-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)