REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania dla policjanta za przeprowadzenie ”akcji poszukiwawczej”! (FOTO)

SANOK. Do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku wpłynęło podziękowanie dla dzielnicowego za zaangażowanie i współpracę z Domem Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku. Słowa uznania dla policjanta skierowane zostały w szczególności za pomoc w szybkim odnalezieniu podopiecznego, który oddalił się z placówki.

Rola dzielnicowego w społeczeństwie jest bardzo ważna, gdyż właśnie to ci funkcjonariusze Policji są najbliżej mieszkańców i znają ich problemy oraz potrzeby. Muszą przy tym wykazywać się ogromnym zaangażowaniem, empatią i skutecznością.

W grudniu do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku wpłynęło podziękowanie dla dzielnicowego asp. szt. Michała Władyki za fachowość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz współpracę z Domem Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku. Słowa uznania dla policjanta skierowane zostały w szczególności za przeprowadzenie „akcji poszukiwawczej” jednego z mieszkańców, który samowolnie oddalił się placówki. Dzięki szybkiej reakcji i znajomości terenu, dzielnicowy jeszcze przed formalnym zgłoszeniem zaginięcia, odnalazł mężczyznę i przekazał go pod opiekę pracowników ośrodka.

Podziękowania za trud włożony w codzienną służbę, motywują do działania i sprawiają, że wzrasta poczucie z dobrze wykonanej pracy na rzecz społeczeństwa. Potwierdzają również duże zaangażowanie dzielnicowego w sprawy mieszkańców.

źródło: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

30-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)