REKLAMA
REKLAMA

Policjanci i pracownicy brzozowskiej komendy wsparli potrzebujące rodziny

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z terenu powiatu brzozowskiego. Ich trudną sytuację dostrzegli dzielnicowi. Przekazane rodzinom w okresie przedświątecznym artykuły spożywcze, w tym słodycze oraz zabawki dla dzieci, wywołały wzruszenie i wdzięczność za okazaną im pomoc.

Dzielnicowi, jako policjanci pierwszego kontaktu, w trakcie swojej codziennej służby, zwrócili uwagę na najbardziej potrzebujące pomocy rodziny z terenu powiatu brzozowskiego. W okresie przedświątecznym, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, bardzo chętnie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z naszego terenu.

Za zebrane pieniądze zostały zakupione artykuły spożywcze, środki czystości, słodycze i zabawki dla dzieci. Funkcjonariusze przygotowali świąteczne paczki dla dwóch rodzin. Wczoraj prezenty trafiły do mieszkańców gminy Haczów i Domaradz. Obdarowani nie kryli swojego wzruszenia i radości, byli bardzo wdzięczni za okazaną im pomoc i pamięć. Dzięki takim prostym gestom możemy sprawić, że czyjeś święta będą weselsze i pełne spokoju.

Jeśli widzimy, że w naszym otoczeniu znajdują się osoby potrzebujące pomocy, nie bądźmy na to obojętni. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie im jej zapewnić, to poinformujmy o tym odpowiednie instytucje, które udzielają pomocy i wsparcia potrzebującym. Pamiętajmy o numerze alarmowym 112, pod którym można zgłosić każdą interwencję, w której zagrożone jest życie i zdrowie człowieka.

KPP Brzozów

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)