REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie na Lipińskiego w Sanoku. Mężczyzna wbiegł na jezdnie (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Kierujący audi potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 na ul. Lipińskiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi, 19-letni mieszkaniec powiatu leskiego, potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd.

W wyniku zdarzenia pieszy, 50- letni mieszkaniec powiatu sanockiego doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy, od pieszego została pobrana krew do badań.

Na miejscu pracowali policjanci. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

KPP Sanok

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)