REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA. Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

AKTUALIZACJA. Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. W Miejscu Piastowym w okolicach Krosna doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty, który zderzył się z samochodem osobowym. Sekundy przed uderzeniem zdecydował się na jazdę na jednym kole. Siła uderzenia była tak ogromna, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował na poboczu. Nagranie ze zdarzenia opublikowano w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM.

Do zdarzenia doszło w piątek w Miejscu Piastowym tuż za rondem w kierunku Krosna.

Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci. Widać na nim, jak trzy motocykle wyprzedzają osobówkę i rozpędzają się. Pierwszy z motocyklistów jechał na jednym kole, gdy nagle z drogi podporządkowanej wyjechał samochód, który wymusił pierwszeństwo.

Auto zderzyło się z motocyklem z taką siłą, że kierujący jednośladem wyleciał w powietrze i wylądował w rowie. Motor rozpadł się na wiele kawałków, które siła uderzenia rozrzuciła na całej jezdni.

Po zdarzeniu motocyklista reagował na bodźce oraz sprawiał wrażenie że nic mu nie jest. Do momentu przyjazdu ambulansu leżał na poboczu. Później przez ok. 30 min przebywał w ambulansie – czytamy w opisie nagrania wideo.

AKTUALIZACJA 1:

Informacje w sprawie wypadku przekazuje nam aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Do zdarzenia doszło 9 lipca około 17:30 na ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56- letni kierowca Seata, wyjeżdżając z ul. Szkolnej nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającemu motocykliście. 32-letni kierowca jednośladu z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca Seata nie wymagał interwencji medyków. Obaj mężczyźni biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

AKTUALIZACJA 2:

Oficjalny komunikat i zdjęcia opublikowane przez Komendę Miejską Policji w Krośnie.

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym w Miejscu Piastowym. 32-letni kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 17.30, na ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni kierujący osobowym seatem, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doprowadził do zderzenia się pojazdów.

32-letni kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

foto (3): KMP Krosno


screen z filmu: Youtube.com / STOP CHAM

źródło: Red., YouTube / STOP CHAM

15-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)