REKLAMA
REKLAMA

Przepis na święta od KGW Płowce (ZDJĘCIA, VIDEO)

Przepis na święta od KGW Płowce (ZDJĘCIA, VIDEO)

GMINA SANOK. Członkinie KGW Płowce postanowiły podzielić się nową piosenką i tym razem jest to utwór świąteczny! Szóstego grudnia premierę miała piosenka „Przepis na Święta” w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich w Płowcach.

Panie śpiewają o całej gonitwie związanej z przygotowaniami na święta i o wielu rzeczach, które mogą pójść nie tak, ale ostatecznie sednem świąt jest miłość, zdrowie i rodzina. Piosenka została napisana przez Adriana Stodolaka, syna jednej z pań a realizacją i produkcją teledysku zajęła się firma Media Art. Projekt był możliwy do zrealizowania dzięki sponsorom: Stanisławowi Lewickiemu oraz firmie Transsprzęt. Piosenkę z teledyskiem można obejrzeć na YouTubie.

Piosenka również pojawi się na Spotify, Apple Music oraz innych popularnych platformach streamingowych. Przypomnijmy, że poprzednim singlem KGW Płowce jest „Nie Ma Mocnych” który swoją premierę miał 14 Kwietnia 2019 roku. Panie z KGW Płowce już zapowiadają kolejne muzyczne niespodzianki!

źródło: Serwis informacyjny Gminy Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Prezydent Rafał Piech OSTRO o C-19: Przestańcie KŁAMAĆ! Eksperci zostaną rozliczeni!

tvPolska

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)