REKLAMA
REKLAMA

REGION: 23-latek odpowie za posiadanie narkotyków

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego domu i samochodzie, funkcjonariusze znaleźli ponad 28 g suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letnigo mieszkańca Przeworska, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna posiada narkotyki w miejscu swojego zamieszkania.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli susz rośliny. Mężczyzna przyznał się, że w zaparkowanym przed domom aucie, także są narkotyki.

Wstępnie badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana. 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Przeworsk

05-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)