REKLAMA
REKLAMA

REGION. Brali udział w kolizji przed sklepem, a powinni być na kwarantannie

PODKARPACIE. Do kolizji parkingowej doszło w czwartek przed jednym ze sklepów samoobsługowych w Strzyżowie. Nie było by w tym nic nietypowego, gdyby nie okazało się, że troje pasażerów jednego z aut powinno być na kwarantannie. Za niestosowanie się do ograniczeń sanitarnych grozi do 5 tysięcy złotych grzywny oraz kara administracyjna, jaką może nałożyć sanepid.

W czwartek po południu, policjanci interweniowali na miejscu drobnej kolizji parkingowej. 57–letnia mieszkanka Strzyżowa, cofając volkswagenem passatem, uderzyła w zaparkowany renault laguna, w którym przebywała 37–letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Siła zderzenia była niewielka, nikomu nic się nie stało. Jedynie auta miały niewielkie zarysowania lakieru.

Policjanci legitymując pasażerów volkswagena, ze zdumieniem stwierdzili, że wszyscy są objęci kwarantaną. Córka i dwoje wnucząt kobiety kierującej passatem, mieli przebywać na kwarantannie jeszcze przez 9 dni.

Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny 30–letniej kobiecie grozi grzywna oraz kara administracyjna do 30 tys. zł. Oprócz niej w samochodzie były dzieci w wieku 10 i 5 lat.

źródło: KPP Strzyżów

05-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)