REKLAMA
REKLAMA

REGION. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Miał 2,5 promila!

KROSNO/ PODKARPACIE. Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący oplem, który podróżował jedną z głównych ulic Krosna. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił pijanemu kierowcy kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

W środę przed godz. 16, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że na ul. Podkarpackiej w Krośnie doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Kierowca opla miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy, co wzbudziło podejrzenie u jadącej za nim osoby zgłaszającej.

Gdy na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Tysiąclecia kierujący oplem zatrzymał się na czerwonym świetle, zgłaszający skutecznie uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy, wyciągając kluczyk ze stacyjki jego pojazdu.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący oplem to 57-letni krośnianin. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony.

Apelujemy do wszystkich: Piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.

źródło: KMP Krosno

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Życzenia świąteczne Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie – Rafała Piecha

tvPolska

24-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)