REKLAMA
REKLAMA

Revline Racing Team przed Super Sprintem Ziemi Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę Automobilklub Małopolski w Krośnie organizuje pierwszą w tym roku motorsportową imprezę w naszym regionie. Na terenie sanockiej firmy Sanok Rubber Company przy ulicy Przemyskiej rozegrany zostanie Super Sprint Ziemi Sanockiej. W zawodach planuje wziąć udział Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team, który w klasie Gość powalczyć chce za kierownicą Hondy Civic Type-R.

Marcin Wilusz:
– W tym momencie nie jest jeszcze w stu procentach pewne czy z przyczyn zawodowych uda mi się pojawić wraz z zespołem w niedzielę w Sanoku, ale motywacja do startu jest jakby podwójna. Super Sprint Ziemi Sanockiej to impreza sportowa, ale również charytatywna, ponieważ towarzyszy 29. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z przecieków wiemy, że na liście zgłoszeń znajdzie się więcej zawodników startujących na co dzień w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski i bardzo jestem ciekaw jak ułoży się nasza rywalizacja na trasie miejskiego odcinka specjalnego. Wielka szkoda, że niemożliwe jest, aby towarzyszyli nam kibice, ale w obecnej sytuacji musimy to zrozumieć i liczymy na wirtualne wsparcie fanów motorsportu.

Partnerami zespołu są:
Rafineria w Jaśle – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport, a patronat medialny nad zespołem sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl.

Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

źródło: materiały nadesłane

30-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)