REKLAMA
REKLAMA

Rusza kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. Do nabycia tysiące egzemplarzy Reggae, jazz, rock, disco, a może pop? W ostatni weekend miesiąca, tj. 27 i 28 sierpnia, w VIVO! Krosno będzie można nabyć płyty winylowe, CD i kasety magnetofonowe z muzyką ulubionych artystów i z każdego gatunku! Kiermasz odbędzie się w godzinach otwarcia Centrum, tj. 9:00 – 21:00, na Placu Centralnym przy strefie foodcourt.

Przełącz się na analog

Albumy i single największych muzycznych legend ubiegłego wieku, w tym kultowe solówki Jimiego Hendrixa, jazzowe popisy Keitha Jarretta, gitarowe riffy Tony’ego Iommi czy ponadczasowe przeboje ABBY, już niebawem będą na wyciągnięcie ręki!

27 i 28 sierpnia w godzinach 9:00-21:00, na Placu Centralnym w VIVO! Krosno, odbędzie się kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Nie zabraknie na nim zarówno dyskogragii kultowych zespołów i solistów, m.in.: The Cure, Queen, Boba Dylana, Boney M., Dead Can Dance czy Cocteau Twins, jak i współczesnych kompozytorów, z Eninio Morricone i Hansem Zimmerem na czele. Wśród kilku tysięcy egzemplarzy z muzyką polską i zagraniczną (amerykańską oraz europejską) znajdą się
nie tylko klasyki, ale także trudno dostępne, unikatowe pierwsze wydania, edycje specjalne, a nawet nowsze pozycje z utworami z szerokiej gamy stylów i gatunków muzycznych. Do nabycia będą również maxi single oraz single 7 cali w okazyjnych cenach.

Kup, sprzedaj lub wymień się muzyką i wiedzą

– Kolekcjonowanie płyt winylowych i kaset magnetofonowych nie musi być niszową i ekskluzywną pasją! Można będzie przekonać się o tym, odwiedzając kiermasz w VIVO!. W trakcie wydarzenia każdy będzie miał okazję kupić, sprzedać lub wymienić się własnymi egzemplarzami płyt z innymi pasjonatami. Wystawcy z całej Polski chętnie doradzą w kwestii zakupu oraz opowiedzą o wspólnym zamiłowaniu do organicznych brzmień i vintage’owych sprzętów muzycznych – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Każdy krążek i kaseta, przed umieszczeniem ich na stoisku, przejdą drobiazgową selekcję. Powstała w ten sposób kolekcja obfitować będzie w różnorodne pod względem gatunku i daty wydania egzemplarze, znajdujące się jedynie w dobrym i bardzo dobrym stanie. Nabyte na kiermaszu płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Okki Nokki. Winyle będą gotowe do odsłuchu natychmiast po zabiegu. Bezpłatne wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki płynące z gramofonu i retro kolumn.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

25-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)