REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Dwóch poszukiwanych mężczyzn trafiło za kratki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, mieszkańcy powiatu sanockiego zostaną przekazani do zakładu karnego.

Obaj poszukiwani zostali zatrzymani przez sanockich funkcjonariuszy wczoraj. Pierwszy mężczyzna wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego. Podjęte przez kryminalnych czynności pozwoliły wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany trzema listami gończymi 31-letni mężczyzna. Ustalenia funkcjonariuszy okazały się trafne. Policjanci zatrzymali 31-latka. Zgodnie z dyspozycją sądu trafi on do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę ponad 3 lat pozbawienia wolności.

Z kolei policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 45-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia. Jak ustali funkcjonariusze, mieszkaniec powiatu sanockiego musi pożegnać się z wolnością na rok.

Zdjęcie poglądowe / archiwum Policji

KPP Sanok

13-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)