REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Policjanci włączyli się w mikołajkową akcję (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci i pracownicy z sanockiej komendy chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe. Tym razem wzięli udział w akcji „Zostań św. Mikołajem i zrób prezent podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku.

Zawód policjanta jest nierozerwalnie związany z pomaganiem drugiemu człowiekowi. Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe. Dlatego też bez wahania odpowiedzieli na zaproszenie organizatora i wzięli udział w II edycji akcji „Zostań św. Mikołajem i zrób prezent podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku.

Wczoraj w asyście sanockich policjantów i strażaków, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” odwiedził długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj każdemu z mieszkańców przyniósł prezent, o jaki prosił we wcześniej napisanym liście.

Serdeczne podziękowania należą się organizatorowi akcji i wszystkim osobom o wielkich sercach, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję. Takie działania pokazują, że okres przedświąteczny jest magiczny, pełen dobroci i życzliwości.

KPP SanokZOBACZ RÓWNIEŻ:

dr Zbigniew Hałat: Żywność w plastiku a nasze zdrowie / tvPolska.pl

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)